Технічні засоби охорони
Інженерно-технічні засоби охорони у Києві

 

УБОПП пультовая охрана

Технічна безпека – комплекс рішень, що відрізняються надійністю та ефективністю. Це затребувана послуга, якою користуються власники квартир, будинків, комерційних об’єктів. Під нею мається на увазі охоронна сигналізація, система відеоспостереження, система контролю і управління доступом.

Ми в “Управління безпеки” точно знаємо, які технічні засоби необхідні для 100% захисту від зловмисників саме для вашого будинку. Ми настільки відповідально ставимося до кожного завдання, розробляємо індивідуальні проекти, підбираємо і самостійно встановлюємо обладнання!

УБОПП – для тих, хто цінує безпеку

Замки, броньовані двері, решітки на вікнах … Ви так турбуєтесь про збереження майна? Цього недостатньо, тому що зловмисники використовують всілякі способи для проникнення в житло і скоєння крадіжок. Потрібні дієві методи захисту майна.

До них відноситься сигналізація для будинку – це пристрій, призначений для захисту від злому і від крадіжки. При позаштатної ситуації система оповіщає про тривогу за допомогою звукових і світлових сигналів.

Охоронна сигналізація для дачі

Ефективний засіб захисту майна. Система складається з декількох елементів. Це датчики, відеокамери для будинку, сигналізатори, контрольна панель, брелок. Охоронні сигналізації класифікуються на три види:

  • автономні – спрацьовує сирена і включається світловий сигнал;
  • пультові – оператор охоронного агентства отримує інформацію про виникнення позаштатної ситуації. Після цього на об’єкт виїжджає мобільна група;
  • GSM – автономний пристрій, доповнене функцією автодозвону на номер власника квартири, будинки.

Технічні засоби охорони об’єктів

Вас цікавить відеоспостереження в Києві? Зверніться до нас! Для досягнення високих результатів ми використовуємо інноваційні пристрої. Технічні засоби функціонують автономно або об’єднуються в цілісну систему. Все залежить від конкретного завдання і від площі будинку.

УБОПП пультовая охрана

До технічних засобів безпеки відносяться:

  • пожежна сигналізація;
  • охоронна система;
  • домашнє відеоспостереження;
  • система контролю і управління доступом;
  • домофон.

Сигналізація в квартиру у Києві

Вибір тих, хто хвилюється за збереження майна! При використанні технічних засобів забезпечується своєчасне інформування про загрози. Якщо додатково підключено послугу швидкого реагування, співробітники охоронного агентства виїжджають на об’єкт і вирішують проблему!

Заповніть і відправте форму.
Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом.