Супровід цінних вантажів
Озброєнний супровід вантажів та інкасація по Україні

Інкасація та супроводження цінних вантажів – послуга, якою користуються власники великих компаній, банків, організацій. Це складний процес, що складається з декількох етапів.

Спочатку наші фахівці ТОВ «Управління безпеки охорона приватних підприємств» розробляють план дій, а потім втілюють його в життя. Для отримання хорошого результату у нас є все необхідне: професійні співробітники, транспортні засоби, знання і досвід. Тому клієнти звертаються до нас і вирішують питання, пов’язані з перевезенням грошових коштів і матеріальних цінностей!

Супровід вантажів – відповідальне завдання

Щоб бізнес був успішним, потрібно враховувати можливі ризики і вживати заходів для попередження форс-мажорних ситуацій. З нами можна ні про що не переживати! У нашій компанії створено спеціальний підрозділ для супроводу вантажів. Ми ретельно оббирає співробітників, приділяючи увагу їх професійним і особистим якостям. Наші фахівці вміють працювати в команді, володіють вогнепальною зброєю і швидко приймають рішення. Вони відпрацьовують позаштатні ситуації на тренувальних заняттях і вдосконалюють свою фізичну форму.

Яка вартість супроводу вантажів? Всі ціни обговорюються з вами на самому початку, після звернення. Все обумовлені пункти фіксуються в договорі. Ціна інкасації залежить від декількох ключових факторів:

 • маршрут пересування транспортного засобу,
 • ступінь ризику,
 • відстань між об’єктами,
 • вид товару.

Ми пропонуємо якісні послуги за прийнятною вартістю. У розпорядженні співробітників є сучасні спецзасоби, захисне екіпірування, вогнепальну зброю. Фахівці УБОПП прекрасно підготовлені до будь-яких ситуацій. Їх професіоналізм підтверджується ліцензіями і великим стажем роботи.

Послуги інкасації в Києві – надійність понад усе

Ми надаємо послуги для фізичних та юридичних осіб. Під ними мається на увазі транспортування грошових коштів, дорогоцінних металів, документів між організаціями. Послугою користуються банки, державні установи, магазини і приватні особи. В обов’язки наших співробітників входять такі важливі моменти:

 • озброєна охорона;
 • перевірка правильності оформлення документів;
 • розробка безпечного маршруту;
 • перевезення цінностей на броньованому автомобілі.

Супровід інкасації – завдання, яке компанія УБОПП приділяє пильну увагу. Ми знаємо, які дії потрібно приймати в умовах нинішньої криміногенної обстановки. Тому у нас працюють справжні професіонали. Вони знаходяться в хорошій фізичній формі, відповідально ставляться до завдань і завжди дотримуються інструкції. Співробітники забезпечуються засобами безпеки і захисту: гумові кийки, електрошокери, наручники. В ході роботи вони аналізують можливі ризики і вчасно їх усувають!

Вартість послуг інкасації

Забезпечення безпеки під час перевезення важливих документів, дорогоцінних металів, грошей – послуга, що надається на високому рівні. Якщо Вас цікавить інкасація у Києві, скористайтеся нашою допомогою. УБОПП – надійна компанія, що володіє бездоганною репутацією. У нас низькі ціни на послуги і знижки для постійних замовників. Ціни формуються з урахуванням різних факторів. До них відноситься кількість об’єктів за один виїзд, відстань між пунктами призначення, складність завдання, кількість охоронців.

Замовити супровід вантажів

Сопровождение ценных грузов

Замовляючи супровід вантажів у ЧОП, потрібно звертати увагу на такі фактори:

 1. Професіоналізм – охоронці повинні бути досвідченими і підготовленими до позаштатних ситуацій. Від цього залежить безпека транспортування вантажу і грошей.
 2. Сучасне обладнання, спецзасоби, броньовані автомобілі – то, без чого не обійтися. Від матеріально-технічного забезпечення залежить результат і ефективність роботи команди.
 3. Сайт – «візитна картка» компанії. На сайті вказуються переваги організації, ціни, особливості роботи.
 4. Call center – співробітники охоронного агентства повинні надавати консультації та давати рекомендації клієнтам.
 5. Універсальність – добре, коли супровід вантажів здійснюється на всіх видах транспорту. Це броньований автомобіль, літак, поїзд.

«Управління безпеки охорона приватних підприємств» – компанія, що відповідає всім перерахованим вище вимогам. Багаторічний досвід роботи і професійна підготовка співробітників – докази компетентності та надійності. Багато наші фахівці є колишніми працівниками силових структур. Вони моментально беруть правильні рішення і надають протидія злочинним угрупованням.

Етапи нашої роботи із забезпечення безпеки

Ми надаємо послуги інкасації приватним особам і організаціям: банківські установи, магазини, пункти скасування валют, ломбарди. Вам потрібно залишити заявку на сайті або зв’язатися з менеджером по телефону. Також можна приїхати в офіс. Наш співробітник з’ясує деталі і розповість про подальші дії.

Для досягнення високого результату робота проводиться в кілька етапів:

 • вивчення поставленого завдання і аналіз інформації;
 • розробка максимально безпечного маршруту (основного і альтернативного);
 • вибір транспортного засобу, обладнання та спецзасобів;
 • збройний супровід вантажу від початкової точки і до кінцевого пункту призначення;
 • GPS-моніторинг транспорту протягом усього маршруту;
 • оперативне реагування на позаштатні ситуації;
 • доставка вантажу, грошових коштів, важливих документів в цілості;
 • звіт про виконану роботу.

Охорона вантажів по Україні – довіртеся нам!

Охорона цінних вантажів

Зв’яжіться з нами за телефоном 044-333-47-78 або через форми зворотнього зв’язку та скористайтеся послугами професіоналів! УБОПП – Ваша впевненість у захисті матеріальних цінностей від зловмисників. Транспортування вантажів здійснюється на броньованих автомобілях.

Всі завдання виконують наші фахівці, які успішно склали іспити і пройшли всебічну перевірку. Вони грамотно виконують свою роботу і несуть відповідальність за вантаж, за збереження грошових коштів!

Заповніть і відправте форму.
Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом.