Про компанію
ТОВ «Управління Безпеки Охорона Приватних Підприємств»

УБОПП безопасность в Киеве

«Управління безпеки охорона приватних підприємств» – компанія, що надає охоронні послуги на вищому рівні! У нас працюють професійно підготовлені співробітники, що володіють багаторічним досвідом і знаннями.

Ми вирішуємо завдання будь-якої складності:

 • фізична охорона, забезпечення безпеки на об’єктах,
 • супровід цінних вантажів,
 • особиста охорона (Київ).

У розпорядженні співробітників є вогнепальна зброя і спеціальні технічні засоби. Це запорука відмінного результату!

УБОПП – надійність і безпека

Служба охорони – Ваш спокій і впевненість. Нашими головними принципами є оперативність, конфіденційність, ефективність. Ми відповідально ставимося до роботи і приділяємо пильну увагу кожного замовлення. Наші обов’язки – охорона життя, матеріальних цінностей, майна, житла. Нам довіряють власники квартир і котеджів, торгово-розважальних центрів і нічних клубів, супермаркетів і ресторанів. Ми знаємо, які на нас покладаються надії, і виправдовуємо очікування клієнтів!

Широкий спектр послуг охорони в Києві

Приватне охоронне підприємство УБОПП – компанія, що виконує поставлені завдання швидко і якісно. У нас працюють професіонали, які пройшли суворий конкурсний відбір. Вони мають чудову фізичну підготовку, володіють вогнепальною зброєю і знаходять вихід з будь-якої ситуації. До нашим головним послуг відноситься:

 • фізична охорона – заходи, спрямовані на охорону комерційних і приватних об’єктів. До них відноситься дослідження території, контроль пропускного режиму, запобігання спробам проникнення на об’єкт;
 • особиста охорона – послуга, що надається кваліфікованими фахівцями. Охоронне агентство забезпечує особисту безпеку клієнтів. Охоронці усувають будь-яку небезпеку, починаючи з цілеспрямованого замаху і закінчуючи форс-мажорними обставинами;
 • перевезення і супровід вантажів – комплекс послуг, що складається з розробки оптимального маршруту, вибору підходящого виду транспорту, правильної організації процесу. З нашою службою охорони всі ризики, пов’язані з псуванням майна та крадіжками, зводяться до мінімуму;
 • забезпечення безпеки на масових заходах – співробітники УБОПП мають величезний досвід в цій області діяльності. Вони перевіряють місце проведення ділових зустрічей, ярмарків, спортивних заходів на предмет виявлення небезпечних пристроїв і усувають конфліктні ситуації;
 • технічна безпека на об’єктах – замовивши послуги охорони в Харкові, Києві, Ви можете розраховувати на хороший результат. Ми підбираємо і встановлюємо системи безпеки і відеоспостереження. Також до наших послуг відноситься пультова охорона, завдяки якій своєчасно запобігають протиправні дії зловмисників.

Охорона в Києві, Одесі та в інших містах – Ваш вибір!

Безпека понад усе! Це девіз, яким ми керуємося в роботі.

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте реальну вигоду:

 1. Досвід і професіоналізм – ключ до успіху. 

 2. Хороша матеріально-технічна база – сучасне обладнання для забезпечення безпеки.

 3. Надійність – ми розуміємо, як потрібно діяти в непередбачених ситуаціях.

 4. Націленість на результат – співробітники агентства підвищують кваліфікацію і підтримують себе в хорошій фізичній формі.

 5. Консультації – фахівці дають грамотні рекомендації щодо захисту від протиправних посягань.

Розглядаючи охоронні фірми у Києві, оберіть нашу компанію! Ми розробляємо ефективні заходи щодо забезпечення безпеки. У нас розумні ціни на послуги і знижки для постійних клієнтів. У УБОПП ми беремо до уваги всі ваші побажання, гарантуємо конфіденційність і якісно виконуємо свою роботу!

Професійні Нагороди