Клінінг
Клінінг приміщень: квартир, офісів, приватніх будинків

Ви хочете жити в чистоті і при цьому не витрачати час на прибирання? Тоді Вам потрібен клінінг сервіс! Послуга прибирання, що надається компанією УБОПП на належному рівні. Поки Ви займаєтесь своїми справами, працюєте, робите покупки – ми виконуємо такі процеси: миємо вікна, чистимо м’які меблі, наводимо порядок в домі. Наші співробітники дбайливо ставляться до чужого майна і якісно виконують свою роботу. Клієнти це цінують і постійно звертаються до нас.

Клінінг квартири – ідеальний порядок без Вашої участі!

Клінінг (Київ) – професійне прибирання приміщень, здійснюване в зручний час для Вас. Ми не боїмося складних завдань і успішно їх вирішуємо. Для цього є все необхідне: досвідчені клінери, сучасне обладнання, інвентар та миючі засоби. Послуги з прибирання приміщень виконуються, як для себе. Тому власники квартир залишаються задоволені результатами і рекомендують нас друзям, знайомим!

В УБОПП ми не лише завжди на сторожі вашої безпеки, а й беремо на себе інші обов’язки для покращення Вашого життя. Клінінгова компания працює в цій області діяльності не перший рік. Ми привели в порядок величезну кількість квартир і завоювали довіру клієнтів. У число наших послуг входить:

  • генеральне прибирання;
  • хімчистка килимів та м’яких меблів;
  • миття віконних конструкцій;
  • полірування меблів;
  • миття освітлювальних приладів;
  • дезінфекція санвузлів;
  • миття радіаторів, труб;
  • очищення декоративних елементів і конструкцій від пилу.

Клінінг Київ

Наша компанія надає повний комплекс послуг за прийнятними цінами. Команда досвідчених і працьовитих фахівців усуває наслідки гучних вечірок і наводить ідеальний порядок навіть в запущених випадках. Скориставшись нашими послугами один раз, Ви більше не будете виконувати роботу самостійно. Це ми гарантуємо!

Клінінг після ремонту у Києві – доступна послуга

Прибирання істотно відрізняється від звичайного варіанту. Після проведення ремонтних робіт на меблях осідає пил, з’являється купа сміття, на поверхнях залишаються плями від фарби, клею, цементу. Для усунення таких проблем потрібні спеціальні засоби, час і фізичні сили. Тому власники квартир, приватних будинків, комерційних об’єктів довіряють нам рішення складних задач! Ми виконуємо всю роботу, починаючи з знепилювання поверхонь і закінчуючи винесенням будівельного сміття.

Замовити клінінг офісу – швидко і професійно

Клінінг від компанії УБОПП – бездоганна чистота, досвідчені фахівці і гарантія якості! Регулярна прибирання офісу сприяє збереженню здоров’я і поліпшення працездатності. Керівники підприємств це розуміють і користуються нашими послугами.

Клінінг офісу складається з багатьох процесів: волога і суха прибирання, миття вікон і дверних блоків, очищення кошиків для сміття, видалення плям з підлоги. Ми докладаємо максимум зусиль для досягнення найкращих результатів. Робота виконується в будь-який час, в залежності від бажань клієнта.

Додаткові послуги УБОПП

Під ними мається на увазі дератизація квартир і прибирання прилеглої території. Послуги з дератизації цікавлять власників приватних і комерційних об’єктів. Це заходи, спрямовані на боротьбу з гризунами, комахами, збудниками інфекційних захворювань. Їм приділяється максимум уваги.

Не менш важлива така робота, як прибирання прилеглої території. Це комплексна послуга, в яку входить догляд за газоном, прибирання опалого листя, очищення доріжок від снігу.

Зверніться до нас і замовте послуги з прибирання помешкань в Києві за прийнятною ціною або скористайтеся послугами експертів в сфері чистоти! Ми працюємо без свят і вихідних. З нами Ви забудете про прибирання і будете насолоджуватися порядком!

Заповніть і відправте форму.
Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом.