Фізична охорона об’єкта
Охорона квартир, будинків, офісів та приватних будинків

Фізична охорона (Київ) – комплекс заходів, націлених на збереження матеріального майна і на безпечне функціонування об’єкта. Також забезпечується захист життя і здоров’я людей, що знаходяться в будинку, квартирі, бізнес-центрі, фітнес-клубі. Охоронці УБОПП стежать за обстановкою і приймають рішення, завдяки яким виконуються наперед небезпечні ситуації. У їх розпорядженні є все необхідне для успішного вирішення завдань!

Охорона квартир в Києві – ефективні методи захисту УБОПП

Крадіжка зі зломом – поширене явище, з яким стикаються власники квартир. Це не тільки матеріальні збитки, але і небезпека для життя людей. Тому послуги спеціалізованих охоронних агентств затребувані, як ніколи. Під ними мається на увазі установка сигналізації в квартирі, моніторинг сигналів тривоги, виїзд групи реагування на об’єкт. Робота виконується якісно і відповідно до встановлених норм. Це запорука отримання високих результатів.

Сигналізація в квартиру у Києві – надійний спосіб захисту майна від зловмисників. Для забезпечення безпеки використовуються сучасні технічні засоби:

  1. бездротові датчики відкриття, що захищають від проникнення через вікна і двері;
  2. протипожежні датчики, за допомогою яких визначається небезпечний рівень газу, дим, підвищення температури;
  3. датчики руху – реагують на переміщення людей;
  4. пристрій, що контролює стан всіх датчиків і оговтується сигнал тривоги на пульт охорони;
  5. відеокамери – візуальний контроль за всім, що відбувається навколо, і фіксація подій.

Скільки коштує охорона квартири? Ціни формуються на підставі декількох факторів. Це площа квартири, вид сигналізації (дротова або бездротова), що використовуються технічні засоби, додаткові охоронні послуги. Ви можете звернутися до нас і розповісти про свої побажання.

 

Наші фахівці з безпеки підберуть оптимальне рішення, що відповідає вимогам і відрізняється високою ефективністю!

Охорона офісів – гарантія безпеки!

 

Для безпечного функціонування бізнесу потрібна кваліфікована допомога. Це охорона офісних приміщень, спрямована на збереження майна і забезпечення нормальних умов для роботи співробітників. Це комплексна послуга, під якою мається на увазі:

  • установка пожежної сигналізації;
  • запобігання спробам несанкціонованого проникнення на об’єкт;
  • відеоспостереження, за допомогою якого здійснюється дистанційний контроль на об’єкті;
  • фізична охорона, реагує на екстрені ситуації і забезпечує загальний порядок.

Охорона приватного будинку в Києві – послуги охоронної компанії

Заміські будинки і котеджі залучають зловмисників, які хочуть заволодіти майном і грошима. Тому охорона нерухомості є затребуваною послугою. Для запобігання небажаних ситуацій ми розробляємо комплекс заходів, спрямованих на захист приватного будинку. До них відноситься пультова охорона, установка сигналізації, облаштування системи відеоспостереження, монтаж пожежної сигналізації, установка різноманітних датчиків.

Фізична охорона – невід’ємна частина охорони заміських будинків. До виконання такого завдання залучаються професійні співробітники. Вони мають відповідну фізичну і психологічну підготовку. Наші фахівці оперативно реагують на надзвичайні ситуації і приймають правильні рішення.

Зверніться до нас і замовте охорону квартир, заміських будинків, котеджів, офісів! Компанія УБОПП – надійний помічник у вирішенні складних питань. Ми піклуємося про майно і про спокій клієнтів!

Заповніть і відправте форму.
Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом.